iPhone 13

V iPhoneServis.cz, jako prvním servisu v České republice zaměřeném na iPhone, poskytujeme servis a opravy pro model iPhone 13. Naše schopnost rychle provádět většinu oprav zajišťuje, že u složitějších případů, jako jsou poškození vodou, je vyžadováno více času. Váš poškozený iPhone 13 můžete přinést přímo do našeho servisu, nebo nám ho zaslat jakoukoliv přepravní společností, přičemž náklady na zpětnou dopravu hradíme my. Nabízíme servis pro rozbité displeje a výměnu baterií u modelu iPhone 13, vše s profesionálním přístupem a za konkurenční ceny. Stálým zákazníkům nabízíme až 20% slevu prostřednictvím naší věrnostní karty.

iPhone 13

Profesionální Opravy iPhone 13 na iPhoneServis.cz

Jste-li majitelem iPhone 13 a potýkáte se s technickými problémy, obraťte se na iPhoneServis.cz. Jako první servisní centrum v České republice specializované na opravy iPhonů, jsme vybaveni k řešení široké škály problémů, které mohou vaše zařízení potkat. Pyšníme se naší dlouholetou historií a odbornými službami.

Oprava iPhone 13 na Počkání

Naše předností je rychlost oprav. Dokážeme provést většinu oprav iPhone 13 okamžitě, což znamená, že se můžete rychle vrátit ke svým běžným aktivitám. Ušetřete čas a vyhněte se dlouhým čekacím lhůtám - my se o vaše potřeby postaráme bez zbytečného odkladu.

Různorodé Opravy iPhone 13

Náš tým má rozsáhlé zkušenosti a dovednosti v opravách iPhone 13. Máte-li problém s prasklým displejem nebo chybnou baterií, jsme zde, abychom vám poskytli rychlou a efektivní pomoc. Naši technici pečlivě a s profesionálním přístupem vymění poškozené díly, čímž se váš iPhone vrátí do perfektního stavu.

Záchrana iPhone 13 po Vytopení

V případě, že váš iPhone 13 utrpěl poškození vodou nebo jinou tekutinou, nezoufejte. Naši technici jsou vybaveni nejnovějšími technologiemi a mají zkušenosti s opravami zařízení poškozených tekutinami. Jsme připraveni čelit i nejtěžším výzvám a poskytnout vám nejlepší možnou péči.

Snadná Doprava

Pro opravu vašeho iPhone 13 nás můžete navštívit osobně v našem servisním centru nebo zařízení poslat přes jakoukoliv přepravní službu. Bereme na sebe náklady za zpětnou dopravu, čímž usilujeme o co nejpříjemnější a nejefektivnější zkušenost pro naše zákazníky.

Akční Ceny a Věrnostní Program

Za opravy iPhone 13 u nás neplatíte nesmyslné sumy. Poskytujeme přijatelné ceny a našim věrným zákazníkům nabízíme slevy až 20% prostřednictvím naší věrnostní karty. Vytváříme prostředí, kde se každý cítí jako součást naší rodiny, a zajišťujeme, že péče o vaše zařízení bude kvalitní a za rozumné ceny.

Náš tým v iPhoneServis.cz je připraven každý den pracovat na tom, aby váš iPhone 13 byl v nejlepší možné kondici. Bez ohledu na to, jaký máte s vaším zařízením problém, můžete se na nás spolehnout. Kontaktujte nás a umožněte nám, abychom vám pomohli vrátit váš iPhone do plného provozu.

Ostatní modely této řady: iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Mini

Co vědět před opravou

Jedním z hlavních rozdílů je cena, ale i kvalita zpracování. Ve většině případů je cena u LCD z druhovýroby nižší než u originálního LCD displeje.

Nejčastější rozdíly mezi originálním displejem a displejem z druhovýroby jsou:

  • Barevná hloubka a sytost
  • Bílý bod – chladnost a teplost barev
  • Viditelná mřížka pouhým okem, nebo jiné rozlišení displeje
  • Displej může být „tlustší“ a výše posazen
  • Pozorovací úhel může být jiný

Jestli koupit levnější LCD panel je čistě na Vašem zvážení. Pokud je cena mezi displejem z druhovýroby a originálním displejem malá, doporučujeme zakoupení originálu. U starších mobilních přístrojů může být cena za originální LCD displej vyšší, než je cena daného modelu telefonu. Zde necháváme nákup na uvážení zákazníka.

Pokud máte zařízení v ZÁRUCE, není jiné možnosti než využít služeb autorizovaného servisu, nebo o záruku přijdete. Náš servis nabízí výhradně POZÁRUČNÍ opravy Apple zařízení. Záruční opravu rádi zprostředkujeme.
V našem servisu nabízíme originální LCD panely se zárukou 24 měsíců a LCD panely z druhovýroby se 6 měsíční zárukou.

Co je repasovaný displej?

Stručně řečeno jde o LCD panel, který má prasklé pouze krycí sklo, nesmí mít poškozené flex kabely, vytopené podsvícení atd., kdy je po odříznutí předního skla od LCD panelu s dotykovou plochou odříznut také polarizační filtr, který je plastový a většinou bývá poškozený ostrými střepy z předního skla. Po očištění se na displej nanese lepidlo a přilepí se nové krycí sklo.

Displej na Apple je sám o sobě křehký, a proto stačí sebemenší špatný pohyb a LCD displej praskne.

Pokud se tato oprava neprovede kvalitně, jsou vidět na LCD displeji prachové částice, čáry nebo tečky, které zkreslují obraz (chybně lámou světlo vycházející z LCD panelu).

Náhradní zařízeni 
po dobu opravy

Náhradní zařízeni
po dobu opravy

Oprava přímo 
u vás

Oprava přímo
u vás

Přes 100 000 
opravených zařízení

Přes 100 000
opravených zařízení

Zachráníme 9 z 10 
vytopených zařízení

Zachráníme 9 z 10
vytopených zařízení

Certifikovaní 
technici z ČR

Certifikovaní
technici z ČR

Ceník dílů a práce

iPhone 13
Cena vč. práce
Akční cena
Výměna displeje
prasklé sklo, displej nereagující na dotyk, bílý či jinak nefunkční displej
Doba opravy: na počkání, Záruka: 6 měsíců
8 256 Kč
9 990 Kč s DPH
4 868 Kč
5 890 Kč s DPH
Výměna baterie
iPhone se rychle vybíjí, vypíná se, nejde zapnout
Doba opravy: na počkání, Záruka: 6 měsíců
3 298 Kč
3 990 Kč s DPH
1 893 Kč
2 290 Kč s DPH
Výměna skla zadního krytu
poškrábaný nebo prasklý zadní skleněný kryt
Doba opravy: 24 hod., Záruka: 6 měsíců
4 124 Kč
4 990 Kč s DPH
3 132 Kč
3 790 Kč s DPH
Veškeré typy oprav
provádíme všechny typy oprav - softwarová obnova, chemické čištění po vytopení, výměna dobíjecí přípojky, vyčištění od prachu a další
Doba opravy: na dotaz
na dotaz

Jak dostat své zařízení k nám do servisu?

Osobní návštěva
na pobočce v Praze

Svoz kurýrem
po Praze zdarma

Servis u vás
v Praze

Zaslání zařízení poštou
na naši adresu

Zahájit konverzaci
1
💬 Potřebujete poradit?
Scan the code
iPhoneServis.cz
Ahoj 👋
Můžeme Vám pomoci?