iPhone 13 mini

V iPhoneServis.cz, prvním českém servisu specializovaném na iPhone, nabízíme opravy pro model iPhone 13 Mini. Většinu oprav zvládáme okamžitě, ale u složitějších případů, jako jsou opravy po poškození vodou, může být zapotřebí více času. Váš poškozený iPhone 13 Mini můžete přinést přímo do našeho servisu nebo poslat přes jakoukoliv přepravní službu, přičemž zpětné poštovné hradíme my. Specializujeme se na výměnu rozbitých displejů a baterií u modelu iPhone 13 Mini a nabízíme odborné služby za výhodné ceny. Zákazníkům s věrnostní kartou nabízíme slevy až 20 %.

iPhone 13 mini

Profesionální Opravy iPhone 13 Mini na iPhoneServis.cz

Pokud vlastníte iPhone 13 Mini a máte s ním problémy, obraťte se na iPhoneServis.cz. Jako první servis specializovaný na opravy iPhonů v České republice máme zkušenosti a dovednosti k řešení jakéhokoliv problému, který by mohl váš telefon potkat. Jsme pyšní na naši historii a expertní služby.

Oprava iPhone 13 Mini na Počkání

Hlavní výhodou našich služeb je rychlost oprav. Opravy iPhone 13 Mini provádíme obvykle ihned, což vám umožní rychle se vrátit do normálního života. Neztrácejte čas čekáním, my se postaráme o vaše potřeby bez prodlení.

Různorodé Opravy iPhone 13 Mini

Náš tým je vybaven k opravám širokého spektra problémů s iPhone 13 Mini. Ať už máte prasklý displej nebo nefunkční baterii, jsme tu, abychom vám pomohli. Naši technici efektivně a rychle vymění poškozené komponenty, čímž váš iPhone bude opět jako nový.

Záchrana iPhone 13 Mini po Vytopení

V případě, že váš iPhone 13 Mini utrpěl poškození vodou nebo jinými tekutinami, naši technici jsou připraveni vám pomoci. S nejmodernějšími technologiemi a bohatými zkušenostmi v opravách poškozených zařízení jsme schopni čelit i těm nejsložitějším situacím.

Snadná Doprava

Můžete nám přinést váš poškozený iPhone 13 Mini osobně nebo ho poslat přes jakoukoliv přepravní službu. Náklady na zpětnou dopravu k vám hradíme my, což je součástí našeho závazku zjednodušit a zefektivnit proces opravy pro vás.

Akční Ceny a Věrnostní Program

Opravy iPhone 13 Mini u nás nejsou spojeny s vysokými náklady. Nabízíme dostupné ceny a pro naše loajální zákazníky nabízíme slevy až 20% s naší věrnostní kartou. Snažíme se vytvořit přátelské prostředí, kde je péče o vaše zařízení poskytována za rozumnou cenu.

Náš tým v iPhoneServis.cz je připraven zajistit, aby váš iPhone 13 Mini byl v nejlepší kondici. Ať už je váš problém jakýkoliv, můžete se na nás spolehnout. Kontaktujte nás a dovolte nám pomoci vám obnovit vaše zařízení do plné funkčnosti.

Ostatní modely této řady: iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13

Co vědět před opravou

Jedním z hlavních rozdílů je cena, ale i kvalita zpracování. Ve většině případů je cena u LCD z druhovýroby nižší než u originálního LCD displeje.

Nejčastější rozdíly mezi originálním displejem a displejem z druhovýroby jsou:

  • Barevná hloubka a sytost
  • Bílý bod – chladnost a teplost barev
  • Viditelná mřížka pouhým okem, nebo jiné rozlišení displeje
  • Displej může být „tlustší“ a výše posazen
  • Pozorovací úhel může být jiný

Jestli koupit levnější LCD panel je čistě na Vašem zvážení. Pokud je cena mezi displejem z druhovýroby a originálním displejem malá, doporučujeme zakoupení originálu. U starších mobilních přístrojů může být cena za originální LCD displej vyšší, než je cena daného modelu telefonu. Zde necháváme nákup na uvážení zákazníka.

Pokud máte zařízení v ZÁRUCE, není jiné možnosti než využít služeb autorizovaného servisu, nebo o záruku přijdete. Náš servis nabízí výhradně POZÁRUČNÍ opravy Apple zařízení. Záruční opravu rádi zprostředkujeme.
V našem servisu nabízíme originální LCD panely se zárukou 24 měsíců a LCD panely z druhovýroby se 6 měsíční zárukou.

Co je repasovaný displej?

Stručně řečeno jde o LCD panel, který má prasklé pouze krycí sklo, nesmí mít poškozené flex kabely, vytopené podsvícení atd., kdy je po odříznutí předního skla od LCD panelu s dotykovou plochou odříznut také polarizační filtr, který je plastový a většinou bývá poškozený ostrými střepy z předního skla. Po očištění se na displej nanese lepidlo a přilepí se nové krycí sklo.

Displej na Apple je sám o sobě křehký, a proto stačí sebemenší špatný pohyb a LCD displej praskne.

Pokud se tato oprava neprovede kvalitně, jsou vidět na LCD displeji prachové částice, čáry nebo tečky, které zkreslují obraz (chybně lámou světlo vycházející z LCD panelu).

Náhradní zařízeni 
po dobu opravy

Náhradní zařízeni
po dobu opravy

Oprava přímo 
u vás

Oprava přímo
u vás

Přes 100 000 
opravených zařízení

Přes 100 000
opravených zařízení

Zachráníme 9 z 10 
vytopených zařízení

Zachráníme 9 z 10
vytopených zařízení

Certifikovaní 
technici z ČR

Certifikovaní
technici z ČR

Ceník dílů a práce

iPhone 13 mini
Cena vč. práce
Akční cena
Výměna displeje
prasklé sklo, displej nereagující na dotyk, bílý či jinak nefunkční displej
Doba opravy: na počkání, Záruka: 6 měsíců
7 843 Kč
9 490 Kč s DPH
4 504 Kč
5 450 Kč s DPH
Výměna baterie
iPhone se rychle vybíjí, vypíná se, nejde zapnout
Doba opravy: na počkání, Záruka: 6 měsíců
3 215 Kč
3 890 Kč s DPH
1 893 Kč
2 290 Kč s DPH
Výměna skla zadního krytu
poškrábaný nebo prasklý zadní skleněný kryt
Doba opravy: 24 hod., Záruka: 6 měsíců
3 959 Kč
4 790 Kč s DPH
2 967 Kč
3 590 Kč s DPH
Veškeré typy oprav
provádíme všechny typy oprav - softwarová obnova, chemické čištění po vytopení, výměna dobíjecí přípojky, vyčištění od prachu a další
Doba opravy: na dotaz
na dotaz

Jak dostat své zařízení k nám do servisu?

Osobní návštěva
na pobočce v Praze

Svoz kurýrem
po Praze zdarma

Servis u vás
v Praze

Zaslání zařízení poštou
na naši adresu

Zahájit konverzaci
1
💬 Potřebujete poradit?
Scan the code
iPhoneServis.cz
Ahoj 👋
Můžeme Vám pomoci?