Aktuality

Někdy stačí jediný paprsek slunce, aby zazářila duha, někdy stačí málo, abychom potěšili lidi okolo nás. Laskavé slovo, pozdrav, úsměv…
Štěstí a zdraví v novém roce přeje iPhoneServis.cz
Ochranné 5D tvrzené sklo s doživotní zárukou

Jedná se o 5D tvrzené sklo na iPhone, které když jakkoliv poškodíte, můžete požádat o nové.
Aplikovat 5D tvrzené sklo s doživotní zárukou na iPhone zvládne opravdu každý, pokud si ovšem na aplikaci nevěříte, můžete se zastavit na prodejně a nechat si sklo ZDARMA nalepit.

JAK FUNGUJE DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA?

Při zakoupení 5D tvrzeného skla na iPhone s doživotní zárukou získáte ochranné sklo, které si můžete nechat vyměnit za nové při jakémkoliv způsobu poškození. První nákup 5D tvrzeného skla stojí 699 Kč. Každá další výměna nového ochranného skla na Váš telefon je za poplatek 99 korun.

Pro uplatnění výměny skla v rámci služby „tvrzené sklo s doživotní zárukou“: platí, že:
1. je zakoupeno u nás
2. je rozbito pádem
3. je stále na telefonu
4. zákazník má fakturu na které je uvedeno, že na sklo je poskytnuta doživotní záruka a IMEI telefonu

V případě, že nejste z Prahy, nezoufejte! 5D tvrzené sklo s doživotní zárukou je možné zakoupit i pro mimopražské. Při jakémkoliv poškození pak nemusíte dojíždět na prodejnu pro nové 5D tvrzené sklo, ale stačí nafotit poškozené ochranné sklo a s fakturou odeslat na e-mail: info@macwell.cz ke schválení. Po uhrazení nákladů na dopravné a balené + poplatek za výměnu (99 korun) Vám pošleme nové 5D tvrzené sklo na Váš iPhone.


Neváhejte a navštivte nás. Nabízíme slevy na výměnu displejů a ke každé zakázce 30% slevu na ochranné sklo, nebo 20% na pouzdro.
Zahájit konverzaci
1
💬 Potřebujete poradit?
Scan the code
iPhoneServis.cz
Ahoj 👋
Můžeme Vám pomoci?