O společnosti

Víme, že každý problém má své řešení, které je pro nás výzvou. Naším posláním je být ideálním partnerem, který umí věci řešit podle představ Vás, našich klientů.

Jsme profesionální servis specializovaný na opravu zařízení Apple iPhone, iPad, Macbook, iMac nebo iWatch. Tím, že se věnujeme převážně této značce, je naše práce v tomto oboru precizní a maximálně profesionální. Naši technici jsou odborně proškoleni a mají certifikát v daném oboru, který považujeme za samozřejmost.

Za 20 let našeho působení v tomto oboru, jsme opravili již více jak 100 000 zařízení (iPhone, MacBook, iMac, iWatch). U nás se vám dostane maximální péče a vstřícnosti. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně tak, aby odcházel s úsměvem na tváři a rád se k nám vracel.

Dále půjčujeme výpočetní techniku dle aktuálních potřeb zákazníků, zajišťujeme IT řešení pro filmové produkce, známe a zajišťujeme IT řešení pro Vaše eventy a outdoor projekty …

Pozáruční servis zařízení Apple a ostatních IT produktů

Pozáruční servis zařízení Apple a ostatních IT produktů

Vyřízeni záruční 
opravy Apple

Vyřízeni záruční
opravy Apple

Půjčovna 
výpočetní techniky

Půjčovna
výpočetní techniky

Vždy můžete očekávat

  • záruční servis u nás zakoupených produktů
  • zprostředkování záručního servisu na ostatní produkty
  • servis na počkání
  • servis u zákazníka (on-site)
  • zapůjčení náhradního zařízení po dobu opravy
  • rychlá reakční doba
  • profesionální, česky a anglicky hovořící technici
  • poradenské služby
  • vystavení dokladů pro pojišťovnu
  • 20 let zkušeností

Naši spokojení klienti

Adidas
Alza
Česká pojišťovna
Mall
Vodafone
Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
Již druhá výborná zkušenost s tímto servisem a pokaždé perfektní. Neskuteční profíci, navíc příjemní. Dnes jsem šla s telefonem, který měl tři problémy, během 20 minut vše na počkání pořešili a platila jsem jen pár stovek. Jsem naprosto nadšená tímto přístupem a proklientským chováním - zde opravdu chápou, že člověk potřebuje telefon vyřešit během jednoho dne a ne jen posílat někam na pozorování a čekat, co bude nebude! Rozhodně doporučuji!
Petra J.
Byl jsem zde 2x. Poprvé na výměnu baterie, vše bez problémů, za hodinu hotovo, baterie kvalitní, stále 100% stav. Podruhé nedávno kvůli konektoru, který nenabíjel. Technik mě informoval, že se ho nejprve pokusí vyčistit, až pak by došlo na drahou výměnu. Čištění pomohlo, spokojeně jsem odešel s opraveným telefonem. Takový přístup hodnotím na výbornou, jinde se rovnou konektor mění.
Jaroslav J.
Náhradní zařízeni 
po dobu opravy

Náhradní zařízeni
po dobu opravy

Víme, jak je Vaše Jablíčko důležité a proto Vás po dobu jeho delší opravy nenecháme ve štychu! Je možné zapůjčit si náhradní iPhone nebo počítač.
Oprava přímo 
u vás

Oprava přímo
u vás

Nemáte čas přijet za námi? Přijedeme my za Vámi! Třeba domů nebo do kanceláře, jste-li z blízkého okolí. Stačí si domluvit termín.
Přes 100 000 
opravených zařízení

Přes 100 000
opravených zařízení

Byli jsme první a jedničkou zůstáváme. Máme bohaté zkušenosti s opravami iPhonů, iPadů, MacBooků. Pod rukama našich techniků prošlo přes 100 000 zařízení.
Zachráníme 9 z 10 
vytopených zařízení

Zachráníme 9 z 10
vytopených zařízení

Podařilo se Vám utopit Vašeho miláčka? Nezoufejte a co nejrychleji přineste iPhone / PC do servisu. Včasné odpojení od baterie, vysušení, vyčištění = vyšší šance na záchranu.
Certifikovaní 
technici z ČR

Certifikovaní
technici z ČR

Naši technici jsou certifikováni společností Apple. Protože klademe velký důraz na kvalitu, naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni certifikovaným školitelem. Vaše jablíčko je u nás v bezpečí.
Zahájit konverzaci
1
💬 Potřebujete poradit?
Scan the code
iPhoneServis.cz
Ahoj 👋
Můžeme Vám pomoci?