Využijte Fotoaparát iPhonu na maximum #3 – Selfies

Není lehké mít na paměti všechny funkce, které iPhone nabízí. V následující sérii článků vám představíme několik jednoduchých, ale účinných tipů a triků na inovativní využití vašeho fotoaparátu.

Využijte Fotoaparát iPhonu na maximum #3 – Selfies

Jak na perfektní selfie?

  1. Osvětlení: Najděte si místo s dobrým přirozeným osvětlením. Slunce by mělo osvětlit váš obličej, ale bez ostrých stínů.
  2. Úhly a Perspektivy: Zkuste různé úhly a perspektivy, dokud nenajdete ten nejlepší záběr. Pohybujte se a experimentujte s pozicemi.
  3. Kompozice: Dávejte pozor na to, co je ve vašem záběru. Pozadí by nemělo rušit. Kamera by měla být na úrovni vašich očí.
  4. Filtr a Úpravy: Můžete použít filtr, ale nepřehánějte to. Malá úprava může pomoci, ale zachovejte autentičnost.
  5. Spoušť: Použijte časovač na vašem telefonu nebo selfie tyč, abyste měli větší kontrolu nad snímkem.

Bonusový tip: Zrcadlené selfie

Když na sebe koukáte skrze přední kameru, vidíte zrcadlový obraz. Když se ale vyfotíte nebo natočíte video, obraz se otočí. Kdybyste chtěli tuto funkci vypnout, jděte do Nastavení > Fotoaparát a zapněte funkci „Zrcadlit přední kameru“.

Náhradní zařízeni 
po dobu opravy

Náhradní zařízeni
po dobu opravy

Víme, jak je Vaše Jablíčko důležité a proto Vás po dobu jeho delší opravy nenecháme ve štychu! Je možné zapůjčit si náhradní iPhone nebo počítač.
Oprava přímo 
u vás

Oprava přímo
u vás

Nemáte čas přijet za námi? Přijedeme my za Vámi! Třeba domů nebo do kanceláře, jste-li z blízkého okolí. Stačí si domluvit termín.
Přes 100 000 
opravených zařízení

Přes 100 000
opravených zařízení

Byli jsme první a jedničkou zůstáváme. Máme bohaté zkušenosti s opravami iPhonů, iPadů, MacBooků. Pod rukama našich techniků prošlo přes 100 000 zařízení.
Zachráníme 9 z 10 
vytopených zařízení

Zachráníme 9 z 10
vytopených zařízení

Podařilo se Vám utopit Vašeho miláčka? Nezoufejte a co nejrychleji přineste iPhone / PC do servisu. Včasné odpojení od baterie, vysušení, vyčištění = vyšší šance na záchranu.
Certifikovaní 
technici z ČR

Certifikovaní
technici z ČR

Naši technici jsou certifikováni společností Apple. Protože klademe velký důraz na kvalitu, naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni certifikovaným školitelem. Vaše jablíčko je u nás v bezpečí.
Zahájit konverzaci
1
💬 Potřebujete poradit?
Scan the code
iPhoneServis.cz
Ahoj 👋
Můžeme Vám pomoci?