Macbook Pro

Opravujeme všechny modely MacBooků kvalitně, rychle a za příznivé ceny. Poradenství samozřejmostí. Prodej příslušenství. Věrnostní karty.

Macbook Pro

Oprava MacBooku Pro

Trápí vás pomalý systém vašeho MacBooku Pro? Potřebujete rychlou výměnu baterie, nebo máte prasklý displej? Nebo se vám stalo, že jste nechtěně polili MacBook Pro vínem, vodou, nebo pivem? Nemusíte se obávat. S našimi zkušenostmi a odbornými znalostmi jsme schopni efektivně a rychle vyřešit všechny tyto problémy. Naše služby zahrnují komplexní řešení pro širokou škálu potíží, které mohou postihnout uživatele MacBooku Pro. Jako špičkový servis poskytujeme opravy pro všechny modely a ročníky Apple MacBooku Pro.

Kvalitní servis

Náš tým techniků je vyškolen, aby poskytoval služby nejvyšší kvality. Ať už jde o zrychlení pomalého systému, výměnu baterie, opravu displeje, nebo řešení škod způsobených tekutinami, máme zkušenosti a nástroje, abychom vašemu MacBooku Pro vrátili jeho původní výkon a funkčnost. Používáme pouze kvalitní náhradní díly od prověřených dodavatelů, abychom zajistili, že vaše zařízení bude fungovat jako nové.

Rychlé opravy

Rozumíme tomu, jak je pro vás váš MacBook Pro důležitý, ať už pro práci, studium, nebo zábavu. Proto děláme vše, co je v našich silách, aby byly opravy provedeny rychle a efektivně, a vy jste mohli svůj MacBook Pro znovu používat bez dalších odkladů. Svěřte svůj MacBook Pro do našich rukou a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb. Kontaktujte nás a zjistěte, jak vám můžeme pomoci dostat váš MacBook Pro zpět do plného provozu co nejdříve. Jsme zde, abychom poskytli prvotřídní servis pro vaše Apple zařízení.

Zavolejte nám a domluvte si termín opravy: Kontakty

Náhradní zařízeni 
po dobu opravy

Náhradní zařízeni
po dobu opravy

Oprava přímo 
u vás

Oprava přímo
u vás

Přes 100 000 
opravených zařízení

Přes 100 000
opravených zařízení

Zachráníme 9 z 10 
vytopených zařízení

Zachráníme 9 z 10
vytopených zařízení

Certifikovaní 
technici z ČR

Certifikovaní
technici z ČR

Ceník dílů a práce

Macbook Pro
Cena vč. práce
Akční cena
Provádíme výměny LCD, klávesnic, baterií, SSD disků, čištění od prachu atd.
na dotaz

Jak dostat své zařízení k nám do servisu?

Osobní návštěva
na pobočce v Praze

Svoz kurýrem
po Praze zdarma

Servis u vás
v Praze

Zaslání zařízení poštou
na naši adresu

Zahájit konverzaci
1
💬 Potřebujete poradit?
Scan the code
iPhoneServis.cz
Ahoj 👋
Můžeme Vám pomoci?