iPhone XS Max

V iPhoneServis.cz, předním servisním středisku v České republice specializujícím se na iPhone, nabízíme opravy pro iPhone XS. Efektivně zvládáme standardní opravy, zatímco náročnější případy, jako je poškození vodou, mohou trvat déle. Váš poškozený iPhone XS můžete přivézt přímo k nám nebo poslat jakoukoliv přepravní službou, a my se postaráme o náklady na zpětnou přepravu. Specializujeme se na opravy prasklých displejů a baterií u iPhone XS a nabízíme tyto služby za konkurenční ceny. Věrní zákazníci mohou využít až 20% slevu s naší věrnostní kartou.

iPhone XS Max

Profesionální Opravy iPhone XS Max na iPhoneServis.cz

Pro majitele iPhone XS Max, kteří čelí technickým problémům, je iPhoneServis.cz tou správnou volbou. Jako první servis v České republice specializovaný na iPhony, poskytujeme široké spektrum oprav pro různé problémy, které mohou vaše zařízení potkat. S našimi rozsáhlými zkušenostmi a odbornými znalostmi jsme hrdí na poskytování prvotřídního servisu.

Oprava iPhone XS Max na počkání

Naše služby se vyznačují rychlým řešením problémů. Většinu oprav iPhone XS Max dokážeme provést téměř okamžitě, což vám umožní rychle se vrátit k vašim běžným činnostem. U nás se nemusíte obávat dlouhých čekacích dob – vaše potřeby jsou naší nejvyšší prioritou.

Různorodé Opravy iPhone XS Max

Náš tým má bohaté zkušenosti s opravami iPhone XS Max. Ať už se jedná o prasklý displej nebo vadnou baterii, jsme připraveni poskytnout vám efektivní a rychlou pomoc. Naši technici profesionálně a pečlivě vymění poškozené součásti, aby váš iPhone byl opět v optimálním stavu.

Záchrana iPhone XS Max po vytopení

Pokud váš iPhone XS Max utrpěl poškození vodou nebo jinými tekutinami, naši technici jsou připraveni pomoci. Jsou vybaveni nejmodernějšími technologiemi a mají zkušenosti s opravami poškozených zařízení. Jsme připraveni poskytnout vám odbornou podporu i v těchto náročných situacích.

Snadná Doprava

Pro opravu vašeho iPhone XS Max můžete navštívit náš servis osobně nebo zařízení poslat přes jakoukoliv přepravní službu. Zajišťujeme, že náklady na zpětnou dopravu k vám jsou naše starost, abychom vám usnadnili proces opravy.

Akční Ceny a Věrnostní Program

Opravy iPhone XS Max u nás nejsou spojeny s vysokými náklady. Nabízíme kvalitní opravy za rozumné ceny, a naši věrní zákazníci mohou využít slev až 20% s naší věrnostní kartou. Snažíme se vytvořit prostředí, kde se budete cítit jako doma, a poskytujeme kvalitní servis za férové ceny.

Náš tým v iPhoneServis.cz je připraven zajistit, aby váš iPhone XS Max byl v nejlepším možném stavu. Bez ohledu na povahu vašeho problému, naše profesionální služby jsou vám k dispozici. Kontaktujte nás a dovolte nám pomoci vám obnovit váš iPhone XS Max do plného provozu.

Ostatní modely této řady: iPhone XS, iPhone XR, iPhone X

Co vědět před opravou

Jedním z hlavních rozdílů je cena, ale i kvalita zpracování. Ve většině případů je cena u LCD z druhovýroby nižší než u originálního LCD displeje.

Nejčastější rozdíly mezi originálním displejem a displejem z druhovýroby jsou:

  • Barevná hloubka a sytost
  • Bílý bod – chladnost a teplost barev
  • Viditelná mřížka pouhým okem, nebo jiné rozlišení displeje
  • Displej může být „tlustší“ a výše posazen
  • Pozorovací úhel může být jiný

Jestli koupit levnější LCD panel je čistě na Vašem zvážení. Pokud je cena mezi displejem z druhovýroby a originálním displejem malá, doporučujeme zakoupení originálu. U starších mobilních přístrojů může být cena za originální LCD displej vyšší, než je cena daného modelu telefonu. Zde necháváme nákup na uvážení zákazníka.

Pokud máte zařízení v ZÁRUCE, není jiné možnosti než využít služeb autorizovaného servisu, nebo o záruku přijdete. Náš servis nabízí výhradně POZÁRUČNÍ opravy Apple zařízení. Záruční opravu rádi zprostředkujeme.
V našem servisu nabízíme originální LCD panely se zárukou 24 měsíců a LCD panely z druhovýroby se 6 měsíční zárukou.

Co je repasovaný displej?

Stručně řečeno jde o LCD panel, který má prasklé pouze krycí sklo, nesmí mít poškozené flex kabely, vytopené podsvícení atd., kdy je po odříznutí předního skla od LCD panelu s dotykovou plochou odříznut také polarizační filtr, který je plastový a většinou bývá poškozený ostrými střepy z předního skla. Po očištění se na displej nanese lepidlo a přilepí se nové krycí sklo.

Displej na Apple je sám o sobě křehký, a proto stačí sebemenší špatný pohyb a LCD displej praskne.

Pokud se tato oprava neprovede kvalitně, jsou vidět na LCD displeji prachové částice, čáry nebo tečky, které zkreslují obraz (chybně lámou světlo vycházející z LCD panelu).

Náhradní zařízeni 
po dobu opravy

Náhradní zařízeni
po dobu opravy

Oprava přímo 
u vás

Oprava přímo
u vás

Přes 100 000 
opravených zařízení

Přes 100 000
opravených zařízení

Zachráníme 9 z 10 
vytopených zařízení

Zachráníme 9 z 10
vytopených zařízení

Certifikovaní 
technici z ČR

Certifikovaní
technici z ČR

Ceník dílů a práce

iPhone XS Max
Cena vč. práce
Akční cena
Výměna displeje
prasklé sklo, displej nereagující na dotyk, bílý či jinak nefunkční displej
Doba opravy: na počkání, Záruka: 6 měsíců
5 364 Kč
6 490 Kč s DPH
2 471 Kč
2 990 Kč s DPH
Výměna baterie
iPhone se rychle vybíjí, vypíná se, nejde zapnout
Doba opravy: na počkání, Záruka: 6 měsíců
2 058 Kč
2 490 Kč s DPH
1 231 Kč
1 490 Kč s DPH
Výměna skla zadního krytu
poškrábaný nebo prasklý zadní skleněný kryt
Doba opravy: 24 hod., Záruka: 6 měsíců
3 711 Kč
4 490 Kč s DPH
2 661 Kč
3 220 Kč s DPH
Veškeré typy oprav
provádíme všechny typy oprav - softwarová obnova, chemické čištění po vytopení, výměna dobíjecí přípojky, vyčištění od prachu a další
Doba opravy: na dotaz
na dotaz

Jak dostat své zařízení k nám do servisu?

Osobní návštěva
na pobočce v Praze

Svoz kurýrem
po Praze zdarma

Servis u vás
v Praze

Zaslání zařízení poštou
na naši adresu

Zahájit konverzaci
1
💬 Potřebujete poradit?
Scan the code
iPhoneServis.cz
Ahoj 👋
Můžeme Vám pomoci?