Oprava iPhone 14

V iPhoneServis.cz opravujeme iPhone 14, jsme průkopníci v oboru se specializací na iPhone. Běžné opravy děláme ihned, zatímco složitější případy, jako je obnova po vytopení, trvají déle. Můžete nám váš poškozený iPhone 14 přinést osobně, nebo ho poslat libovolnou přepravní firmou (náklady na zpáteční poštovné hradíme my). Máte prasklý displej nebo vadnou baterii? To pro nás není problém. Dejte svůj telefon do rukou expertů. Oprava na počkání. Nabízíme výhodné ceny a slevy až 20% pro naše loajální zákazníky s věrnostní kartou.

Oprava iPhone 14

Profesionální Opravy na iPhoneServis.cz

Jestliže vlastníte iPhone 14 a někdy se dostanete do nepříjemné situace, neváhejte se obrátit na iPhoneServis.cz. Jako první specializovaný servis na opravy iPhonů v České republice, jsme připraveni vyřešit jakýkoliv problém, který by mohl potkat váš telefon. Jsme hrdí na naši historii a odbornost.

Oprava iPhone 14 na počkání

Rychlost je jedna z našich hlavních výhod. Většinu oprav iPhone 14 provádíme ihned, umožňující vám rychle se vrátit k běžnému životu. Nečekejte dlouhé termíny, my se vaším potřebám věnujeme okamžitě.

Různorodé Opravy

Náš tým má širokou škálu dovedností v opravách. Ať už je to rozbitý displej nebo problém s baterií, jsme připraveni vám pomoci. Naši technici vám rychle a efektivně vymění poškozený displej nebo baterii, abyste mohli mít iPhone opět jako nový.

Záchrana iPhone 14 po vytopení

V případech, kdy váš byl poškozen vodou nebo jinými tekutinami, neztrácejte naději. Máme zkušené techniky a nejmodernější vybavení k záchraně vašeho zařízení. I v těchto náročných situacích vám rádi poskytneme pomoc.

Snadná Doprava

Váš poškozený telefon nám můžete přinést osobně nebo jej poslat přes kteroukoliv přepravní službu. A co je nejlepší, náklady na zpětnou přepravu k vám hradíme my. Snažíme se zjednodušit proces opravy a učinit jej co nejvýhodnějším pro vás.

Akční Ceny a Věrnostní Program

U nás neplatíte za opravy vysoké ceny. Naše ceny jsou konkurenční a pro stálé zákazníky nabízíme slevu až 20% s naší věrnostní kartou. Snažíme se, abyste se u nás cítili jako v rodině, a nabízíme péči o vaše zařízení za rozumnou cenu.

Náš tým v iPhoneServis.cz je pro vás dostupný každý den, abychom zajistili, že váš iPhone 14 bude vždy v perfektním stavu. Ať je s vaším žařízením cokoli, můžete se na nás spolehnout. Kontaktujte nás a dovolte nám pomoci vrátit váš iPhone do plného provozu.

Ostatní modely této řady: iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro

Co vědět před opravou

Jedním z hlavních rozdílů je cena, ale i kvalita zpracování. Ve většině případů je cena u LCD z druhovýroby nižší než u originálního LCD displeje.

Nejčastější rozdíly mezi originálním displejem a displejem z druhovýroby jsou:

  • Barevná hloubka a sytost
  • Bílý bod – chladnost a teplost barev
  • Viditelná mřížka pouhým okem, nebo jiné rozlišení displeje
  • Displej může být „tlustší“ a výše posazen
  • Pozorovací úhel může být jiný

Jestli koupit levnější LCD panel je čistě na Vašem zvážení. Pokud je cena mezi displejem z druhovýroby a originálním displejem malá, doporučujeme zakoupení originálu. U starších mobilních přístrojů může být cena za originální LCD displej vyšší, než je cena daného modelu telefonu. Zde necháváme nákup na uvážení zákazníka.

Pokud máte zařízení v ZÁRUCE, není jiné možnosti než využít služeb autorizovaného servisu, nebo o záruku přijdete. Náš servis nabízí výhradně POZÁRUČNÍ opravy Apple zařízení. Záruční opravu rádi zprostředkujeme.
V našem servisu nabízíme originální LCD panely se zárukou 24 měsíců a LCD panely z druhovýroby se 6 měsíční zárukou.

Co je repasovaný displej?

Stručně řečeno jde o LCD panel, který má prasklé pouze krycí sklo, nesmí mít poškozené flex kabely, vytopené podsvícení atd., kdy je po odříznutí předního skla od LCD panelu s dotykovou plochou odříznut také polarizační filtr, který je plastový a většinou bývá poškozený ostrými střepy z předního skla. Po očištění se na displej nanese lepidlo a přilepí se nové krycí sklo.

Displej na Apple je sám o sobě křehký, a proto stačí sebemenší špatný pohyb a LCD displej praskne.

Pokud se tato oprava neprovede kvalitně, jsou vidět na LCD displeji prachové částice, čáry nebo tečky, které zkreslují obraz (chybně lámou světlo vycházející z LCD panelu).

Náhradní zařízeni 
po dobu opravy

Náhradní zařízeni
po dobu opravy

Oprava přímo 
u vás

Oprava přímo
u vás

Přes 100 000 
opravených zařízení

Přes 100 000
opravených zařízení

Zachráníme 9 z 10 
vytopených zařízení

Zachráníme 9 z 10
vytopených zařízení

Certifikovaní 
technici z ČR

Certifikovaní
technici z ČR

Ceník dílů a práce

iPhone 14
Cena vč. práce
Akční cena
Výměna displeje
prasklé sklo, displej nereagující na dotyk, bílý či jinak nefunkční displej
Doba opravy: na počkání, Záruka: 6 měsíců
7 182 Kč
8 690 Kč s DPH
5 744 Kč
6 950 Kč s DPH
Výměna baterie
iPhone se rychle vybíjí, vypíná se, nejde zapnout
Doba opravy: na počkání, Záruka: 6 měsíců
3 298 Kč
3 990 Kč s DPH
2 058 Kč
2 490 Kč s DPH
Výměna skla zadního krytu
poškrábaný nebo prasklý zadní skleněný kryt
Doba opravy: 24 hod., Záruka: 6 měsíců
4 124 Kč
4 990 Kč s DPH
3 298 Kč
3 990 Kč s DPH
Veškeré typy oprav
provádíme všechny typy oprav - softwarová obnova, chemické čištění po vytopení, výměna dobíjecí přípojky, vyčištění od prachu a další
Doba opravy: na dotaz
na dotaz

Jak dostat své zařízení k nám do servisu?

Osobní návštěva
na pobočce v Praze

Svoz kurýrem
po Praze zdarma

Servis u vás
v Praze

Zaslání zařízení poštou
na naši adresu

Zahájit konverzaci
1
💬 Potřebujete poradit?
Scan the code
iPhoneServis.cz
Ahoj 👋
Můžeme Vám pomoci?