Oprava iPhone 14 Pro Max

Oprava iPhone 14 Pro Max u iPhoneServis.cz, historicky prvního servisu zaměřeného na iPhone. Většinu oprav provádíme na počkání, náročnější opravy jako záchrana po vytopení zaberou více času. Rozbitý iPhone 14 Pro Max k nám můžete přivézt osobně či zaslat jakoukoliv přepravní službou (dopravu zpět k Vám hradíme my). Rozbitý displej či špatná baterie u iPhone 14 Pro Max? Žádný problém. Svěřte se do rukou odborníků. Oprava na počkání. Akční ceny. Až 20% sleva pro stálé zákazníky s naší věrnostní kartou.

Oprava iPhone 14 Pro Max

Profesionální Opravy iPhone 14 Pro Max na iPhoneServis.cz

Pokud jste hrdým majitelem iPhone 14 Pro Max a někdy se vám stalo, že jste se s ním dostali do nepříjemné situace, nezoufejte! Odborníci v iPhoneServis.cz jsou zde, aby vám pomohli s každým problémem, který by mohl váš telefon potkat. Jsme historicky prvním servisem v České republice, který je specializovaný na opravy iPhonů, a jsme na to opravdu hrdí.

Oprava iPhone 14 Pro Max na počkání

Jednou z našich hlavních výhod je rychlost. Většinu oprav provádíme na počkání, což znamená, že se můžete vrátit k normálnímu životu s vaším iPhone 14 Pro Max téměř okamžitě. Neztrácejte čas čekáním na dlouhé termíny oprav, my se postaráme o vaše potřeby ihned.

Různorodé Opravy iPhone 14 Pro Max

Náš tým odborníků se specializuje na různorodé opravy iPhone. Máte rozbitý displej? Žádný problém! Zkušení technici na iPhoneservis.cz ho mohou vyměnit za nový kvalitní displej a váš iPhone bude opět jako nový. Možná máte problémy s baterií, která rychle vybíjí. I to je v pořádku, protože jsme tu pro vás, abychom vám poskytli nejlepší řešení.

Záchrana iPhone 14 Pro Max po vytopení

V extrémních případech, kdy váš iPhone utrpěl škodu v důsledku vody nebo jiného poškození tekutinou, nebuďte zoufalí. Máme zkušenosti s opravami po vytopení a jsou vybaveni nejmodernějšími nástroji a technologiemi pro zachránění vašeho zařízení. I v těchto obtížných situacích jsme tu pro vás.

Snadná Doprava

Rozbitý iPhone nám můžete přivézt osobně do naší provozovny, nebo nám ho můžete zaslat pomocí jakékoli přepravní služby. A co je nejdůležitější, dopravu zpět k vám hradíme my. Chceme, aby byl proces opravy co nejjednodušší a nejvýhodnější pro vás.

Akční Ceny a Věrnostní Program

U nás neplatíte za opravy přemrštěné ceny. Nabízíme bezkonkurenční ceny a dokonce až 20% slevu pro naše stálé zákazníky s naší věrnostní kartou. Chceme, abyste se cítili jako součást naší rodiny a věděli, že se o vaše zařízení staráme s péčí a za přijatelnou cenu.

Tým iPhoneServis.cz je tu pro vás každý den a pracujeme tvrdě, abychom zajistili, že váš iPhone 14 Pro Max bude v perfektním stavu. Nezáleží na tom, jaký problém máte s vaším zařízením, na nás se můžete spolehnout. Kontaktujte nás ještě dnes a dovolte nám pomoci vám vrátit váš iPhone do plného provozu!

Ostatní modely této řady: iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14

Co vědět před opravou

Jedním z hlavních rozdílů je cena, ale i kvalita zpracování. Ve většině případů je cena u LCD z druhovýroby nižší než u originálního LCD displeje.

Nejčastější rozdíly mezi originálním displejem a displejem z druhovýroby jsou:

  • Barevná hloubka a sytost
  • Bílý bod – chladnost a teplost barev
  • Viditelná mřížka pouhým okem, nebo jiné rozlišení displeje
  • Displej může být „tlustší“ a výše posazen
  • Pozorovací úhel může být jiný

Jestli koupit levnější LCD panel je čistě na Vašem zvážení. Pokud je cena mezi displejem z druhovýroby a originálním displejem malá, doporučujeme zakoupení originálu. U starších mobilních přístrojů může být cena za originální LCD displej vyšší, než je cena daného modelu telefonu. Zde necháváme nákup na uvážení zákazníka.

Pokud máte zařízení v ZÁRUCE, není jiné možnosti než využít služeb autorizovaného servisu, nebo o záruku přijdete. Náš servis nabízí výhradně POZÁRUČNÍ opravy Apple zařízení. Záruční opravu rádi zprostředkujeme.
V našem servisu nabízíme originální LCD panely se zárukou 24 měsíců a LCD panely z druhovýroby se 6 měsíční zárukou.

Co je repasovaný displej?

Stručně řečeno jde o LCD panel, který má prasklé pouze krycí sklo, nesmí mít poškozené flex kabely, vytopené podsvícení atd., kdy je po odříznutí předního skla od LCD panelu s dotykovou plochou odříznut také polarizační filtr, který je plastový a většinou bývá poškozený ostrými střepy z předního skla. Po očištění se na displej nanese lepidlo a přilepí se nové krycí sklo.

Displej na Apple je sám o sobě křehký, a proto stačí sebemenší špatný pohyb a LCD displej praskne.

Pokud se tato oprava neprovede kvalitně, jsou vidět na LCD displeji prachové částice, čáry nebo tečky, které zkreslují obraz (chybně lámou světlo vycházející z LCD panelu).

Náhradní zařízeni 
po dobu opravy

Náhradní zařízeni
po dobu opravy

Oprava přímo 
u vás

Oprava přímo
u vás

Přes 100 000 
opravených zařízení

Přes 100 000
opravených zařízení

Zachráníme 9 z 10 
vytopených zařízení

Zachráníme 9 z 10
vytopených zařízení

Certifikovaní 
technici z ČR

Certifikovaní
technici z ČR

Ceník dílů a práce

iPhone 14 Pro Max
Cena vč. práce
Akční cena
Výměna displeje
prasklé sklo, displej nereagující na dotyk, bílý či jinak nefunkční displej
Doba opravy: na počkání, Záruka: 6 měsíců
11 562 Kč
13 990 Kč s DPH
9 331 Kč
11 290 Kč s DPH
Výměna baterie
iPhone se rychle vybíjí, vypíná se, nejde zapnout
Doba opravy: na počkání, Záruka: 6 měsíců
3 298 Kč
3 990 Kč s DPH
2 058 Kč
2 490 Kč s DPH
Výměna skla zadního krytu
poškrábaný nebo prasklý zadní skleněný kryt
Doba opravy: 24 hod., Záruka: 6 měsíců
4 124 Kč
4 990 Kč s DPH
3 298 Kč
3 990 Kč s DPH
Veškeré typy oprav
provádíme všechny typy oprav - softwarová obnova, chemické čištění po vytopení, výměna dobíjecí přípojky, vyčištění od prachu a další
Doba opravy: na dotaz
na dotaz

Jak dostat své zařízení k nám do servisu?

Osobní návštěva
na pobočce v Praze

Svoz kurýrem
po Praze zdarma

Servis u vás
v Praze

Zaslání zařízení poštou
na naši adresu

Zahájit konverzaci
1
💬 Potřebujete poradit?
Scan the code
iPhoneServis.cz
Ahoj 👋
Můžeme Vám pomoci?